BUGÜN BAYİMİZ OLUN 

Teknolojinin oldukça yaygın bir şekilde kullanıldığı günümüzde, her sektörde olduğu gibi PVC pencere ve cam balkon sektöründe de artmıştır. Elbette ki her girişimci kendi markasını oluşturabilir. Gerek sosyal medya gerek ise web ortamını kullanarak belirli kitlelere erişme bilgisine sahiptir fakat konu kalite ve güvene dayalı bir işletme kurulum amacı taşıyorsa mutlaka bayilik ve bir diğer adıyla franchise alınmalıdır.

Bu durumda Teknik Pencere olarak Pimapen bayilik ve CAMODA bayilik hizmeti veriyoruz. Talebinizi iletmeniz durumunda pazarlama departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

0 +
Bayi
0 +
Günlük Üretim
0 +
Üzeri Referans
0 +
Montaj Adesi

ÜRÜN GRUPLARI 

Katlanır Cam Balkon

Performus, Consensus, Bella

Sürme Cam Balkon

Unico, Vista, Slider, Quadro

Hazır PVC Pencere

Toptan Plastik Doğrama

Sıkça Sorulan Sorular 

Cam balkon sistemleriyle kaliteli bir hizmet sağlayan CAMODA bayilikleriyle bulunduğunuz ilin CAMODA distribütörü olabilirsiniz. Bayilik başvuruları için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PVC kapı ve pencere dış cephe ürünleriyle Pimapen, ülkemizin en ünlü ve güvenilir markalarından biridir. Pimapen bayiliği taleplerinizi bize ileterek bulunduğunuz ildeki Pimapen ihtiyacınızı karşılayabilir, iş hacminizi büyütebilirsiniz.

CAMODA cam balkon bayilik taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Cam balkon ürünlerinde sizlere verdiğimiz destekle iş hacminizi önemli ölçüde büyütebilirsiniz. Cam balkon bayilik şartlarımızı öğrenmek için sayfamızdaki telefon numaraları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen PVC pencere bayilik taleplerinizi bize iletebilir, sizlere sunduğumuz destekle bölgenizdeki PVC ihtiyacını karşılayabilirsiniz. PVC pencere bayilik şartlarımız hakkında bilgi almak için sayfamızda yer alan telefon numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top
Open chat
Çevrimiçi